Plavecké potreby pre maličkých

Infolinka 09:00 - 16:00

0917 840 657

Infolinka 09:00 - 16:00

0917 840 657

Reklamačný poriadok

Pri preberaní tovaru prosím hneď skontrolujte balenie zásielky.

  • Všetky naše zásielky sú prelepené firemnou lepiacou páskou s našim modrým logom a modrým nápisom "www.rybicka.sk".
  • Ak je balenie (zásielková krabica, obálka a pod.) poškodené, máte právo zásielku od doručovateľa neprevziať. Prosím, ak sa Vám takýto prípad stane, informujte predávajúceho o danej skutočnosti a ak je to možné, spravte fotograficky snímok poškodenia balíka, napríklad mobilným telefónom.

Po prevzatí a otvorení balíka prosím skontrolujte obsah balíka

  • Každá zásielka je balená tak, aby Vám bol tovar doručený nepoškodený. Ak napriek tomu máte v zásielke poškodený tovar, prosím hneď o tejto skutočnosti informujte predávajúceho.
  • Každá zásielka (ak nie je dohodnuté inak) obsahuje daňový doklad (faktúru/ dobropis/ zálohovú faktúru..). Ak niektorý doklad chýba, prosím informujte o tejto skutočnosti predávajúceho.
  • Podľa faktúry (resp. Vašej objednávky) hneď skontrolujte obsah balíka. Ak niečo nie je v poriadku, prosím informujte predávajúceho.

Odstúpenie od zmluvy alebo vrátenie tovaru

Od kúpnej zmluvy má zákazník možnosť odstúpiť ešte aj pred prevzatím objednávky - prosím informujte nás o tomto zámere.

Podľa zákona č. 102/2014 Z.z. Zákon o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru alebo poskytovaní služieb na základe zmluvy uzavretej na diaľku alebo zmluvy uzavretej mimo prevádzkových priestorov predávajúceho máte možnosť do 14 dní od prevzatia zásielky odstúpiť od kúpnej zmluvy. Vrámci využitia tohto zákona Vám ponúkame aj nadštandardnú službu - možnosť výmeny zakúpeného tovaru za iný tovar (napríklad z dôvodu zlého výberu veľkosti).
Upozorňujeme, že možnosť odstúpenia od kúpnej zmluvy a teda aj možnosť výmeny tovaru za iný sa vzťahuje len na tovar v pôvodnom stave, t.j. nepoškodený, nezašpinený, nepraný, nový, bez zníženej hodnoty, ďalšieho predaja schopný. So skúšaným tovarom preto manipulujte opatrne, a v prípade potreby skúšajte bábätkám tovar s oblečenou plienkou.

Reklamácia

Na všetky výrobky platí zákonná záručná doba podľa Obchodného zákonníka, paragrafu 620.
Záručná doba začína plynúť dňom prevzatia tovaru zákazníkom.
Ako záručný list slúži doklad o kúpe.

Inštrukcie k vybaveniu vrátenia, výmeny a reklamácie tovaru

Reklamácie a tovar na výmenu alebo vrátenie prosím zasielajte na adresu (ideálne doporučene):
Rybička s.r.o., Hlavná 250, 013 14 Kamenná Poruba okr. ZA

Zásielky odosielate na svoje vlastné náklady. Zásielky odoslané na dobierku nebudú prevzaté. Ideálne je poslať zásielku doporučene, aby ste mali potvrdenie o zaslaní a v prípade straty vedeli zásielku na pošte ľahšie vyhľadať. Tovar na vrátenie, výmenu, ale aj reklamáciu posielajte zabalený tak, aby sa ani cestou nepoškodil.

V priloženom liste prosím uveďte (stačí napísané perom): Vaše meno, priezvisko, adresu, číslo faktúry resp. objednávky; uveďte prosím čo by ste potrebovali riešiť (vrátenie/výmenu - ak výmenu tak za aký tovar). Pre prípad vrátenia peňazí za vrátený tovar prosím uviesť IBAN Vášho účtu (resp.číslo účtu a kód banky).

V prípade, že Vaša objednávka bola vyššia a splnila limit doručenia so zľavou z poštovného a balného, ale po vrátení tovaru sa hodnota objednávky zníži pod tento limit, bude Vám poštovné a balné odrátané zo sumy za vrátený tovar.

V prípade výmeny tovaru, sa platí opätovne poštovné a balné. Uveďte vtedy prosím, či tento poplatok prípadne platbu za pri-objednaný tovar budete platiť prevodom (vopred) alebo dobierkou. Pri prvej výmene Vám de facto doručenie kuriérom hradíme my - teda predávajúci - spoločnosť Rybička s.r.o.

Po prijatí tovaru prebehne jeho kontrola a následne bude záležitosť postupovať - bude vám odoslaný tovar na výmenu alebo Vám budú vrátené peniaze. Peniaze Vám budú následne vrátené prevodom na účet alebo zloženkou na adresu (odporúčame zvoliť úhradu prevodom). Platbu za vrátený tovar je možné poslať len na jeden bankový účet (platbu za vrátený tovar nie je možné rozdeliť na dva rôzne bankové účty).