Plavecké potreby pre maličkých

Infolinka 09:00 - 16:00

0917 840 657

Infolinka 09:00 - 16:00

0917 840 657

Ochrana osobných údajov

Predávajúca spoločnosť Rybička s.r.o. sa riadia Obchodným zákonníkom, Občianským zákonníkom, Zákonom č. 428/2002 Z.Z. o ochrane osobných údajov, Zbierkou zákonov č. 108/2000 - Zákon o ochrane spotrebiteľa pri podomovom predaji a zásielkovom predaji.

Zákazník vyhlasuje, že súhlasí v zmysle ust. § 7 ods. 1 zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov, aby predávajúca spoločnosť Rybička s.r.o. spracovala a uschovávala jeho osobné údaje uvedené v internetovom obchode www.rybicka.sk, a/alebo ktoré sú potrebné pri činnosti predávajúcej spoločnosti Rybička s.r.o. a spracovávala ich vo všetkých svojich informačných systémoch. Zákazník udeľuje predávajúcej spoločnsti Rybička s.r.o. tento súhlas na dobu neurčitú. Súhlas so spracovaním osobných údajov môže zákazník odvolať kedykoľvek písomnou (e-mailom, listovou zásielkou) alebo telefonickou formou, na základe čoho predávajúca spoločnosť jeho osobné údaje vymaže zo svojej databázy. Aktualizáciu osobných údajov môže registrovaný zákazník uskutočniť priamo v on-line režime na web stránke internetového obchodu po prihlásení.

Rybicka.sk používa cookies

Cookies sú informácie, ktoré ukladáme, aby sme zlepšili váš používateľský zážitok na Rybicka.sk.

Niektoré sú nevyhnutné pre správne fungovanie nášho webu. Iné nám pomáhajú zistiť anonymné údaje o návštevnosti nášho webu. A ďalšie slúžia na vykonávanie marketingových kampaní prostredníctvom tretích strán, ako sú napr. Google či Facebook.

Svoju voľbu môžete prispôsobiť v nastaveniach.

Nevyhnutné

Analytické

Marketingové