Plavecké potreby pre maličkých

Infolinka 09:00 - 16:00

0917 840 657

Infolinka 09:00 - 16:00

0917 840 657

Zmeny vzhľadom na aktuálnu pandemickú situáciu:

Zmeny vzhľadom na aktuálnu pandemickú situáciu:


Pravidlá pri preberaní zásielky:

1. Zákazník môže preberať zásielku len v ochrannom rúšku (pokiaľ ho nemá, musí zvoliť inú formu ochrany tváre a nosa)! Pri preberaní zásielky podľa možnosti tiež používajte ochranné rukavice! Ochranné rúško a rukavice musí použiť aj náš kuriér!
2. Prebratie zásielky od kuriéra musí prebiehať vo vonkajšom prostredí (pred vchodom bytového domu, na dvore, na ulici...). Nie v uzavretých priestoroch!
3. Nezdržiavajte sa zbytočne komunikáciou s kuriérom a snažte sa prebrať zásielku čo najrýchlejšie ako je to možné.
4. Po prebratí zásielky si vydezinfikujte ruky mydlom a antibakteriálnym gélom.
5. Pokiaľ ste v ochrannej karanténne, informujte o tejto skutočnosti nášho kuriéra. Pri nedodržiavaní týchto pravidiel, si spoločnosť SPS vyhradzuje právo zásielku nedoručiť. Zdravie a ochrana našich kuriérov a našich zákazníkov je v tomto prípade na prvom mieste.

Preberanie zásielok v strediskách kuriérskej spoločnosti aktuálne nie je možné! Je možné len prevzatie priamo od kuriéra.


PLATBA DOBIERKOU je aktuálne možná len platobnou kartou cez platobný terminál kuriéra (nie hotovosťou). ODPORÚČAME Vám ale zvoliť platbu kartou priamo pri objednávke alebo platbu prevodom, aby ste skrátili čas kontaktu s kuriérom.


Ďakujeme!

Chráňte sa a izolujte od ľudí, s ktorými nezdieľate domácnosť. Používajte rúško, umývajte ruky a ostávajte doma. Prajeme Vám Božiu ochranu a pomoc, radosť na srdci a pekné dni:)
Späť na výpis článkov